14.02.2024
20:00

Co nastolatek powinien wiedzieć o ADHD?

Korzyści:
darmowa wiedza
uznana trenerka
specjalnie dla rodziców
Live na Facebooku

Nastolatek i ADHD

cenne wsparcie od ekspertki
Zapraszamy Cię serdecznie na nasz wnikliwy webinar, prowadzony przez doświadczoną specjalistkę w dziedzinie zaburzeń neurorozwojowych - Joannę Nienałtowską-Padło. To spotkanie to Twoja szansa na zrozumienie ADHD (Zespół Nadpobudliwości Psychoruchowej z deficytem uwagi) u nastolatka, poznania najnowszych badań oraz metod radzenia sobie z tym zaburzeniem.

Zdobycie wiedzy o ADHD pozwoli Ci na budowanie lepszych relacji z rówieśnikami i dorosłymi, a także na efektywne wykorzystanie swoich mocnych stron. Twoje zrozumienie i umiejętności będą miały pozytywny wpływ na Twoje życie szkolne, rodzinne i społeczne.

Co zyskujesz?

 • Ogólną wiedzę o ADHD: Zdobędziesz informacje o Zespole Hiperkinetycznym i jego specyfice.

 • Praktyczne wskazówki: Poznasz metody wsparcia i strategie radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami związanymi z ADHD.

 • Otuchę i motywację: Trenerka opowie o ADHD również ze swojego doświadczenia życia z tym zaburzeniem.

Konkretna wiedza, którą wykorzystasz w codziennym życiu

 1. Jak Ci to pomoże?
  Szkolenie to dostarczy Ci aktualnej wiedzy na temat ADHD, pomagając Ci zrozumieć, jakie wyzwania wiążą się z tym zaburzeniem i jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się, jakie strategie i podejścia mogą Ci pomóc w codziennym życiu.

 2. Jak pomoże Twoim rówieśnikom?
  Twoi rówieśnicy zyskają przyjaciela, który rozumie ich potrzeby i wyzwania związane z ADHD. Twoja wiedza i zrozumienie mogą pomóc im lepiej radzić sobie w szkole i w relacjach z innymi.

 3. Jakie metody będą omawiane?
  Omówione zostaną przyczyny, objawy oraz strategie radzenia sobie z ADHD u nastolatków. Joanna Nienałtowska-Padło przedstawi także ciekawostki i praktyczne wskazówki, jak efektywnie funkcjonować z tym zaburzeniem.

Dlaczego warto skorzystać teraz?

Zdobycie wiedzy na temat ADHD pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i innych z tym zaburzeniem.

Uzyskanie tej wiedzy pozwoli Ci na skuteczną komunikację, zarządzanie emocjami i wykorzystanie swojego potencjału.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby lepiej zrozumieć siebie i innych z ADHD. Kliknij „Zapisz się”, aby wziąć udział w spotkaniu i zacznij lepiej rozumieć i skuteczniej radzić sobie z tym zaburzeniem.

Kliknij „Zapisz się”, aby wziąć udział w szkoleniu.

Joanna Nienałtowska-Padło
Twój webinar poprowadzi
Joanna Nienałtowska-Padło
Przez ponad 12 lat moja zawodowa podróż zaprowadziła mnie do miejsc, gdzie miałam okazję dzielić się wiedzą i doświadczeniem z radami pedagogicznymi, pracownikami poradni, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie oraz szerokim spektrum placówek edukacyjnych i opiekuńczych.

Moje warsztaty i szkolenia mieszczą się na przecięciu pedagogiki i psychologii, a moim nadrzędnym celem jest wspieranie efektywnego rozwoju, uczenia się oraz minimalizowanie problemów szkolnych.

Uwielbiam zgłębiać najnowsze trendy w dziedzinie edukacji i wychowania, a następnie wprowadzać te odkrycia w życie, zarówno profesjonalnie, jak i osobiście. Uważnie śledzę wszelkie innowacje w myśleniu o uczeniu się, co pozwala mi dostosowywać moje metody do ciągle zmieniającego się świata edukacji.

Opinie

Co inni mówią o szkoleniach trenerki?
 • Jak zawsze wszystko! Ogrom wiedzy, spontaniczne komentarze, uczucie bycia w rozmowie a nie na drętwym wykładzie.
  Edyta S.
 • Pani prowadząca! z ogromną wiedzą, bardzo kompetentna, zaangażowana i dowcipna.
  Julita J.
 • Wszystko. Wiedza merytoryczna i praktyczne. Jak nigdy...2 godziny a jakby chwila. Jakby wszystkie szkolenia były takie, naprawdę bylibyśmy mądrzejsi i wiedzieli jak pomóc dzieciom i rodzicom.
  Katarzyna K.
 • Najbardziej podobało mi się doświadczenie Pani prowadzącej, dużo praktycznych i merytorycznych przykładów. Zwięźle przedstawione i prostym językiem.
  Joanna Z.
 • Bardzo obrazowe przedstawienie tematu, bardzo przystępny język, ogrom wiadomości.
  Aneta K.
 • Wspaniałe szkolenie, mnóstwo inspiracji i praktycznych przykładów. Pani Joanna wspaniała! Proszę o więcej szkoleń z prowadzącą.
  Katarzyna R.
 • Empatyczna prowadząca, słucha się z zapartym tchem. Wiele przykładów. Prowadząca wie o czym mówi.
  Anna P.

Jak to działa?

15s

Zakładasz darmowe konto
na Wsparciu Rodzica

5 min

Zapisujesz
datę spotkania

30 min

Oglądasz
spotkanie na żywo