Sprawdź, czy Twoje dziecko ma zaburzenia Integracji Sensorycznej
Integracja sensoryczna Twojego dziecka
Czy zauważasz, że Twoje dziecko nadmiernie reaguje na dźwięki, ma trudności z koncentracją, unika pewnych tekstur, ma trudności motoryczne? To mogą być objawy zaburzeń Integracji Sensorycznej (SI). Nie czekaj, aż problemy miną same - zapraszamy na nasze wideoszkolenie, które pomoże Ci zrozumieć, co to jest SI i prawidłowo rozpoznać jej symptomy. Dowiesz się także, jak efektywnie wspierać swoje dziecko w jego podróży przez świat sensorycznych doświadczeń.
Czego dowiesz się na szkoleniu?
Prowadząca szkolenie wyjaśnia, czym jest Integracja Sensoryczna i jakie problemy mogą pociągać za sobą zakłócenia w przetwarzaniu bodźców sensorycznych. Podczas webinaru poznasz także prawidłowe metody diagnozy SI i zasady przygotowania się do procesu diagnostycznego. Ważną częścią szkolenia jest prezentacja strategii i metod wsparcia dziecka z zaburzeniami SI - zarówno tych przeznaczonych do stosowania w domu, jak i w środowisku edukacyjnym (terapia zajęciowa, sensoryczne pokoje relaksacyjne itd.)
Co zyskasz dzięki szkoleniu?
-
nauczysz się rozpoznawać trudności sensoryczne Twojego dziecka i skutecznie na nie reagować
-
dowiesz się, kiedy i gdzie szukać profesjonalnej pomocy oraz jakie środki możesz zastosować samodzielnie
-
zwiększysz szanse dziecka na pełniejszy rozwój i komfort życia
Metodologia
Autorką szkolenia jest Anna Bielak-Bajda - specjalistka w dziedzinie oligofrenopedagogiki, terapii integracji sensorycznej i terapii ręki. Treść szkolenia została przygotowana na podstawie najnowszych badań i prezentuje aktualny stan wiedzy naukowej
Bonusy za udział w szkoleniu:
-
1
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
Dokument potwierdza Twoje zaangażowanie i zdobytą wiedzę -
2
Prezentacja ze szkolenia
Zbiór kluczowych informacji i porad do bezpośredniego zastosowania w codziennej komunikacji z dzieckiem.
Zaświadczenie ze szkolenia
-
Zaświadczenie
Materiały dodatkowe
-
Prezentacja ze szkolenia
Ukończyłam pedagogikę specjalną i studia doktoranckie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, gdzie moje badania skupiały się na edukacji integracyjnej i włączającej.
Poza bezpośrednią pracą z dziećmi w placówkach integracyjnych, prowadzę wykłady na Akademii Pedagogiki Specjalnej i warsztaty dla przyszłych logopedów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Cieszę się, mogąc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając kształcić przyszłe pokolenia specjalistów.
Opinie
-
Pani prowadząca bardzo fajnie przedstawiła zagadnienie wynikające z tematu szkolenia. Ogólnie jestem zadowolona pod każdym względem. Duży plus dla prowadzącejAgnieszka O.
-
Podobał mi się sposób przekazania wiedzy na temat szkolenia.Barbara Z.
-
Podawane były same konkretne sprawy związane z tematyką i super przykłady ćwiczeń z dziećmi. Dziękuję i pozdrawiam.Anna K.
-
Wiele informacji podanych w pigułce. Dzięki Wam poznałam mnóstwo fajnych zabaw i praktycznych ćwiczeń. Świetne szkolenie.Karina R.
-
Rzeczowość, konkretyzm. Prowadząca odpowiedziała na wszystkie zadane pytania.Agnieszka R.
-
Poziom wiedzy prowadzącej celujący! Ogrom pracy, rzetelne podejście do tematu. Rozwinięcie bardzo wielu wątpliwości. Chyba wszyscy tego potrzebowaliśmy. Fantastycznie poprowadzone szkolenie!Anna R.
-
Bardzo szeroko ujęty temat, a jednocześnie konkretne przykłady ilustrujące zagadnienie.Hanna Z.
-
Teoria niezbędna, uporządkowane treści, mnogość ćwiczeń na każdy zakres trudności dziecka. Doskonały przekaz prowadzącej.Halina C.
Jak to działa?
Zakładasz darmowe konto
na Wsparciu Rodzica
Wykupujesz dostęp
do szkolenia
Otrzymujesz dostęp
do nagrania i wszystkich
bonusów na swoim koncie