Miejsce dla rodziców
stworzone przez ekspertów poradni
psychologiczno-pedagogicznej

Portal w liczbach

Zyskujesz tylko sprawdzone informacje wykorzystywane w pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w szkoleniu pedagogów w całej Polsce.
12
doświadczonych specjalistek
79
godzin eksperckich szkoleń online dla rodziców
100K
przeszkolonych rodziców i nauczycieli
Dlaczego warto szkolić się z nami?

Poznaj nasze mocne strony

Zyskaj wiedzę wykorzystywaną przez profesjonalistów

Ekspercka, rzetelna wiedza to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Informacje i rady, jakie tutaj znajdziesz, to wynik wieloletniego doświadczeniach naszych terapeutek z pracy z dziećmi, rodzicami, nauczycielami.

Korzystając ze szkoleń i materiałów na naszej platformie masz zatem pewność, że ćwiczenia, zabawy, które na nich znajdziesz, poparte są wiedzą naukową oraz efektami osiąganymi podczas terapii w poradniach czy zajęć w szkołach. Skutecznie pomogą Ci zatem osiągać Twoje cele: wspierać rozwój dziecka, niwelować jego problemy, motywować do nauki.

Zyskaj wiedzę wykorzystywaną przez profesjonalistów

W naszym zespole nie ma przypadkowych osób. Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie edukacji i wychowania, którzy z pasją podchodzą do tego, co robią.

Wywodzimy się z platformy edukacyjnej dla nauczycieli Edumaster, gdzie od ponad 20 lat z sukcesami szkolimy pracowników oświaty. Liczne zapytania ze strony rodziców, jakie otrzymywaliśmy przy okazji szkoleń ze spektrum autyzmu, rozwoju dziecka, dyscypliny czy wychowania, zainspirowały nas do stworzenia osobnej platformy, skupiającej się wyłącznie na potrzebach rodziców.

Od diagnozy po terapię

Potrzeby rodziców związane z wychowaniem dziecka są różne. Jedni szukają rozwiązań dla swoich problemów, bo dziecko nie słucha, nie chce się uczyć, buntuje się i ma problemy w szkole. Innym zależy na znalezieniu odpowiedzi na pytanie, czy ich dziecko na pewno prawidłowo się rozwija. Jeszcze inni potrzebują rad i pomysłów na to, jak wspierać dziecko w nauce.

Na portalu "Wsparcie rodzica” uwzględniliśmy wszystkie te potrzeby. Znajdziesz tu zarówno wiedzę dotyczącą różnego rodzaju zaburzeń wraz z sugestiami, co możesz zrobić i gdzie się udać po pomoc, jak również pomysły na zabawy i ćwiczenia do realizacji z dzieckiem w domu.

O rodzicach dla rodziców

Potrzebujesz wsparcia? Chcesz popracować nad sobą i swoimi rodzicielskimi kompetencjami? Zastanawiasz się, jak wyznaczać granice i budować swój autorytet? A możesz szukasz sprawdzonych metod na zarządzanie czasem, niwelowanie stresu, dbanie o siebie?

Na portalu stworzyliśmy specjalny dział, w którym znajdziesz porady właśnie dla Ciebie! Kupując dowolny moduł dotyczący rozwoju, edukacji, wychowania dziecka, dostęp do modułu dla rodzica otrzymujesz za darmo.

Nasza misja

Naszym celem jest dostarczanie Ci rzetelnych informacji, inspiracji oraz praktycznych wskazówek, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i radzić sobie w trudnych momentach. Chcemy, abyś czuł się pewniej w roli rodzica i wiedział, że zawsze możesz znaleźć u nas wsparcie.

Marzymy o stworzeniu "wirtualnej wioski", w której wspólnie będziemy budować lepszą perspektywę na wychowanie dzieci – pełną wsparcia, zrozumienia i radości, pomimo trudności!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Razem możemy zdziałać wiele i uczynić rodzicielstwo jeszcze bardziej pięknym i satysfakcjonującym doświadczeniem.